Jesteś tutaj: Strona główna | Aktualności

Aktualności
   Informacje bieżące...

6 listopada 2014 r.

Otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej świadczący o bardzo dobrej kondycji finansowej naszej firmy

Certyfikat Wiarygodności PłatniczejMiędzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 17 października 2014 r. przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy.

Miło nam poinformować, iż całościowa kondycja finansowa naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań, została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:

http://www.crefo.pl/raport/cds-sp-z-o-o/krs-29531/warszawa/9410572047?tab=tab2&certId=765116 października 2014 r.

Projekt "OpsA - Oprogramowanie pod system Android"

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz licznymi zapytaniami dotyczącymi opracowania aplikacji mobilnych pod system operacyjny Android, postanowiliśmy rozpocząć projekt "OpsA - Oprogramowanie pod system Android".

Projekt kierujemy do wszystkich Klientów, którzy potrzebują oprogramowania "szytego na miarę", czyli ściśle dopasowanego do ich specyficznych potrzeb i pracującego na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Każdy Klient, który do końca bieżącego roku weźmie udział w naszym projekcie, może liczyć na pomoc w procesie analizy oraz uzyskanie bezpłatnej wersji demonstracyjnej własnej aplikacji.

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie oraz zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tego przedsięwzięcia.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji »


12 września 2014 r.

Promocja na przemysłowe czytniki kodów kreskowych Motorola

Przemysłowe czytniki kodów kreskowych Motorola, dedykowane do pracy w trudnych warunkach magazynowo-produkcyjnych, są szczególnie narażone na awarie i zniszczenia. Jednocześnie ich sprawne i niezawodne działanie jest konieczne i wymagane do płynnej obsługi procesów produkcyjnych czy logistycznych.

Już dziś skorzystaj z promocji cenowej na powyższe urządzenia! Wykonaj przegląd swoich czytników i wymień wysłużony sprzęt na nowy.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące promocji.

Dowiedz się więcej o serii przemysłowych czytników kodów kreskowych Motorola »


4 sierpnia 2014 r.

DLT-V83 - przemysłowy komputer mobilny z systemem operacyjnym Windows 7 Pro lub Linux

Z przyjemnością informujemy, iż oferta CDS została powiększona o kolejne urządzenia - rodzinę przemysłowych komputerów mobilnych serii DLT-V83.

Komputery mogą być stosowane w pojazdach (np. wózkach widłowych), na mobilnych zestawach do komisjonowania lub jako stacjonarne stanowiska operatorskie (np. na liniach produkcyjnych lub w punktach kontrolnych).

Seria DLT-V83 z pewnością będzie niezwykle interesującym rozwiązaniem dla wszystkich Klientów, którzy poszukują przemysłowych komputerów mobilnych pracujących pod kontrolą "pełnego" systemu operacyjnego Windows lub systemu Linux.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące powyższego produktu.

Dowiedz się więcej o komputerze DLT-V83 »


7 lipca 2014 r.

40 lat komercyjnego stosowania kodu kreskowego

W roku bieżącym mija 40 rocznica komercyjnego zastosowania kodu kreskowego.

Dnia 26 czerwca 1974 roku w supermarkecie Marsh w Troy (Ohio, USA) Clyde Dawson, dyrektor ds. badań i rozwoju sieci sklepów Marsh, zakupił opakowanie gum Wrigley Juicy Fruit. Sprzedaż odbyła się poprzez zeskanowanie kodu kreskowego widniejącego na opakowaniu produktu.

Od tamtej pory kod kreskowy stał się podstawowym sposobem znakowania towarów oraz przyczynił się do zautomatyzowania i przyspieszenia procesu sprzedaży.

Obecnie każdego dnia skanowanych jest ponad 5 miliardów produktów na całym świecie.

Dowiedz się więcej o kodach kreskowych »
"Czarno-białe kreski, które zrewolucjonizowały handel" - przeczytaj artykuł GS1 Polska »

6 czerwca 2014 r.

Zakończenie produkcji terminala Workabout Pro 3

Informujemy, iż z dniem 30 czerwca 2014 r. Motorola Solutions oficjalnie zakończy produkcję terminala mobilnego Workabout Pro 3. Jego następcą jest terminal Workabout Pro 4 - czyli czwarta już generacja tego bardzo popularnego komputera przenośnego.

Użytkowników terminali Workaobut Pro 3 z pewnością zainteresuje fakt, iż akcesoria do nowego modelu terminala Workabout Pro 4 są zgodne z akcesoriami do modelu poprzedniego.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące powyższego produktu.

Dowiedz się więcej o terminalu Workabout Pro 4 »
Zobacz jak zmieniał się terminal Workabout Pro (porównanie generacji) »

7 maja 2014 r.

TC55 z systemem Android - nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle odporny przemysłowy smartfon dedykowany do biznesu

Informujemy, iż nasza oferta została poszerzona o kolejny komputer mobilny - przemysłowy smartfon Motorola TC55 z systemem operacyjnym Android.

TC55 to idealne rozwiązanie dla Klientów oczekujących urządzeń biznesowych tak niewielkich, eleganckich i łatwych w użyciu, jak ich prywatne smartfony, a jednocześnie niezawodnych, wytrzymałych i gwarantujących bezpieczeństwo aplikacji oraz danych firmowych.

TC55 dostępny jest w dwóch wariantach: Standard lub Professional. Wersja Standard zawiera zintegrowany z systemem operacyjnym pakiet usług GMS (Google Mobile Services) takich jak: Google Maps, Gmail, Google Play, Google Search, Google Talk oraz Google Chrome. Dla Klientów, którzy nie są zainteresowani usługami GMS, polecamy wersję Professional oferującą użytkownikowi większą kontrolę nad urządzeniem.

Niezależnie od wersji, każdy TC55 posiada zainstalowany pakiet dedykowanych funkcji i rozszerzeń Motorola Extensions (Mx) do systemu Android pozwalających dostosować urządzenie do standardów biznesowych (m.in. kontrola dostępu i bezpieczeństwo danych).

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące powyższego produktu.

Dowiedz się więcej o smartfonie TC55 »

17 marca 2014 r.

Nowy komputer mobilny Workabout Pro 4 dostępny w ofercie CDS

Z przyjemnością informujemy, iż oferta CDS została powiększona o kolejny terminal mobilny - Wokrabout Pro 4. To już czwarta generacja tego niezwykle popularnego komputera przenośnego.

Nowy model, bazujący na sprawdzonej przez lata architekturze, został wyposażony w znacznie szybszy procesor (ARM Cortex™-A8 @ 1GHz) oraz 512MB pamięci operacyjnej, co zaowocowało zwiększeniem mocy obliczeniowej urządzenia o ok. 60%. Ponadto w urządzeniu zastosowano nowoczesne moduły komunikacji bezprzewodowej w standardach 802.11n WLAN i UMTS/HSPA+ WWAN oraz zaimplementowano nowsze systemy operacyjne (Windows Embedded Handheld 6.5.3 lub Windows Embedded Compact 6.0), dzięki czemu uruchamianie i obsługa nowoczesnych, a co za tym idzie, wymagających aplikacji mobilnych na tym urządzeniu stała się czystą przyjemnością.

Dla aktualnych użytkowników terminali Workabout Pro niezwykle istotną wiadomością, w kontekście ewentualnej wymiany urządzeń, będzie fakt, iż akcesoria komputera mobilnego Workabout Pro 4 są zgodne wstecz.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące powyższego produktu.

Dowiedz się więcej o terminalu Workabout Pro 4 »
Zobacz jak zmieniał się terminal Workabout Pro (porównanie generacji) »

17 lutego 2014 r.

Kompaktowy terminal mobilny 8515 przeznaczony do montażu na wózkach widłowych i w pojazdach w niższej cenie

Z przyjemnością informujemy, że terminal mobilny Motorola 8515 przeznaczony do montażu na wózkach widłowych i w pojazdach jest obecnie dostępny w niższej cenie.

8515 łączy w kompaktowej obudowie o wymiarach 209 x 203 mm (wymiar porównywalny do 2/3 arkusza A4) duży, wyraźny ekran o przekątnej 6,4 cala oraz klawiaturę QWERTY z 10 klawiszami funkcyjnymi. 8515 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE, co umożliwia jego łatwą integrację w trybie emulatora telnet, klienta zdalnego pulpitu, z wykorzystaniem przeglądarki internetowej, czy też wprost poprzez uruchomienie na urządzeniu programu dedykowanego dla środowiska Windows CE.

Terminale 8515 są najczęściej wykorzystywane do wspierania operacji logistycznych w magazynach i na liniach produkcyjnych. Mogą one być również instalowane stacjonarnie na halach produkcyjnych stanowiąc alternatywę dla wrażliwych na wilgoć i zapylenie standardowych komputerów stacjonarnych.

Promocja cenowa na terminal 8515 może być łączona z akcją promocyjną dotyczącą przemysłowych czytników kodów kreskowych. Osoby zainteresowane szczegółami promocji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Dowiedz się więcej o terminalu 8515 »