Jesteś tutaj: Strona główna | O firmie

O firmie
   Wiedza i doświadczenie...

Firma CDS Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w mobilnych technologiach informatycznych dla przemysłu, handlu i dystrybucji.

Głównym elementem naszej oferty są systemy komputerów mobilnych. Są one wykorzystywane do optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz wspierania zadań wykonywanych przez pracowników mobilnych w terenie. Oferujemy szeroką gamę komputerów mobilnych wiodących marek. Naszą ofertę sprzętową uzupełniają urządzenia służące do budowy sieci bezprzewodowych WLAN, przenośne i stacjonarne czytniki RF/ID, czytniki i drukarki kodów kreskowych oraz akcesoria i materiały eksploatacyjne takie jak tagi RF/ID, etykiety, taśmy barwiące itp. Oferujemy również szeroką gamę oprogramowania pozwalającego na efektywne wykorzystanie proponowanych przez naszą firmę terminali mobilnych. Świadczymy też usługi konsultingowe z zakresu technologii mobilnych, automatycznej identyfikacji i technologii RF/ID.

Pracujemy dla wielu dużych i średnich przedsiębiorstw, tak polskich jak i międzynarodowych. Ogromne doświadczenie zebrane przez naszą firmę w czasie ponad 17 lat działalności, stabilność kadry inżynierskiej oraz ścisła specjalizacja stanowią gwarancję powodzenia kolejnych wdrożeń. Znając specyfikę polskiego rynku, proponujemy rozwiązania elastyczne, skalowalne i dostępne od strony nakładów finansowych, nie zapominając o wysokiej jakości produktów gwarantującej długotrwałą eksploatację. Wielu naszych Klientów po uruchomieniu proponowanego przez naszą firmę systemu cyklicznie go rozbudowuje w miarę wzrostu potrzeb.

CDS współpracuje z wiodącymi w swoich obszarach dostawcami sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy przygotowani do realizacji projektów o różnej skali, również nietypowych wymagających indywidualnego podejścia lub przygotowania ściśle dedykowanego, unikalnego rozwiązania.