Jesteś tutaj: Strona główna | Urządzenia

Urządzenia
   Profesjonalne narzędzia pracy...

CDS oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń pozwalających na realizację rozwiązań wspierających logistykę i zarządzanie produkcją w przedsiębiorstwach.

Oferowane przez CDS urządzenia są produkowane przez firmy będące liderami w swoich branżach, co, w połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem naszej firmy, stanowi gwarancję spełnienia oczekiwanych przez Klientów celów biznesowych.

Podstawę naszej oferty stanowią produkty firmy Motorola Solution. Firma ta produkuje komputery mobilne ręczne oraz na wózki widłowe. Oferujemy również produkowane przez firmy Motorola i Cisco elementy infrastruktury sieciowej (punkty dostępowe, kontrolery i przełączniki WLAN) pozwalalające na zbudowanie wydajnej sieci bezprzewodowej. Ofertę uzupełniają drukarki do etykiet, czytniki kodów kreskowych i tagów radiowych oraz materiały eksploatacyjne.

Z uwagi na specyficzny obszar zastosowania oferowanych przez CDS rozwiązań, wszystkie nasze urządzenia są przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych, często w brudnej i ciężkiej logistyce, chłodniach, mroźniach, hutach i na otwartym terenie.